KONST / Litografier / Färglitografi 7451192

nr 745 1192

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Färglitografi , Jan Naliwajko (f. 1938), 187/360, signerad, bladets mått: 71x60

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 5 mars 2012
kl 18:21:40

28/2 22:13:28 1      Vinnande bud

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko